Promo

Про магазин

В нашому інтернет-магазині Ви знайдете великий вибір книг англійською. 

Книги для дітей розбиті за віковими категоріями, щоб зробити пошук та підбір книг більш зручним.

Варто відзначити, дитяча література представлена провідними британськими видавництвами такими як: Usborne, Little Tiger Press, Macmillan Children Books, Scholastic, Parragon, Penguin Books, Walker Books та іншими.

Книги для малят з великою кількістю кольорових малюнків та великим шрифтом дозволять Вам зробити читання англійською з Вашою дитиною захоплюючим та цікавим заняттям. 

Для дітей від 3 до 10 років будуть цікаві класичні казки, такі як Рапунцель, Білосніжка та семеро гномів, Снігова королева, Принцеса на горошині та інші. Також будуть цікаві книги, створені за мультфільмами студій Disney, Pixar, DreamWorks, BlueSky.

Зверніть увагу на розділ Новинки, де ми завжди підтримуємо актуальний список нових надходжень книг. 

Для дорослих в нас також є великий вибір бестселерів від всесвітньо відомих авторів. 

Якщо Вас цікавлять книги англійською, які не представлені в нашому магазині, але вони продаються у Великій Британії, наприклад на amazon.co.uk, напишить нам будь ласка і ми зможемо доставити їх Вам.

Ми будемо дуже вдячні за Ваші відгуки та побажання щодо розширення нашого асортименту. 

Також ми можемо доставити Вам учбову та спеціальну літературу з різних областей знань, наприклад, медицини, літератури, економіки, фінансам, історії.

Запрошуємо до співпраці освітні організації, літературні кафе, що бажають наповнити свої полки і бібліотеки книгами англійською.

З оптовими покупцями обговорюються індивідуальні умови співпраці.