Promo

Умови угоди

Ця сторінка містить умови угоди, які регламентують використання покупцями інтернет-магазину.

Будь ласка, ознайомтесь з умовами угоди, наведеними нижче.  Використовуючи наш інтернет-магазин, Ви підтверджуєте Вашу згоду з наведеними нижче умовами угоди.

Усі авторські права та назви компаній, їх логотипи, тексти та зображення розміщені на сайті інтернет-магазина належать їх законним  власникам.

Адміністрація інтернет-магазину без попереднього повідомлення зареєстрованих користувачів має право редагувати та оновлювати розміщену на сайті інформацію.

Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами сайта, а також без попереднього повідомлення має право видалити будь-які повідомлення користувачів та особисті дані.

Користувачі несуть повну відповідальність згідно чинного законодавства України за будь-яку інформацію, яку вони надають або завантажують у процесі користування інтернет-магазином.

Адміністрація інтернет-магазину не може повністю виключити ризик виникнення помилок або неточностей у розміщеній в інтернет-магазині інформації і відповідно не може повністю гарантувати її достовірність.

Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за зміст будь-яких веб-сайтів, які посилаються на цей інтернет-магазин або посилання, на які містяться на цьому інтернет-магазині.  

Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за будь-які фінансові або нефінансові втрати, вчинені користувачам або будь-яким третім особам, які можуть виникнути у зв'язку з використанням цього інтернет-магазину. 

Діяльність інтернет-магазину регламентується чинним законодавством України. 

У разі виникнення суперечливих ситуацій та неможливості їх розв'язку сторонами шляхом переговорів, вони розв'язуються у суді згідно чинного законодавства України.

Адміністрація інтернет-магазину залишає собі право доповнювати або змінювати представлені на цій сторінці умови угоди без попереднього повідомлення зареєстрованих користувачів.