Promo

Політика конфіденційності

Персональна інформація, яка надана користувачами нашого інтернет-магазину при реєстрації або оформленні замовлення не підлягає розповсюдженню та використовується виключно для виконання зроблених замовлень на купівлю книг в нашому інтернет-магазині. 

Персональна інформація включає Ваше ім'я, адресу електронної пошти, домашню адресу та номер телефону. 

При реєстрації в нашому інтернет-магазині або введенні персональних даних при здійсненні замовлення без реєстрації Ви даєте свою згоду на використання наданих персональних даних для виконання зробленого Вами замовлення на купівлю книг в нашому інтернет-магазині.  

Якщо Ви бажаєте, щоб ми видалили персональні дані, які Ви надали нам раніше з метою виконання зробленого замовлення на купівлю книг в нашому інтернет-магазині, будь ласка зв'яжитесь з нами написав листа на електрону адресу info@myenglishbooks.com.ua і ми виконаємо Ваш запит.  

Якщо Ви надаєте персональні дані з метою виконання зробленого замовлення на купівлю книг в нашому інтернет-магазині, Ви гарантуєте їх коректність та своєчасне оновлення у разі необхідності.

Якщо Ви дали згоду на отримання періодичних електронних розсилок рекламно-інформаційного змісту, надана Вами адреса електронної пошти буде використовуватись для цієї мети.

Адміністрація нашого інтернет-магазину приймає ряд організаційних та технічних заходів для надійного захисту наданих персональних даних від неправомірного доступу до них третіми особами. 

Захист персональних даних, наданих користувачами нашого інтернет-магазину, регламентується Законом України "Про захист персональних даних".